Dlaczego my?

Reklama na wszyscyklikamy.pl to:

wzmocnienie wizerunku

Wzmocnienie wizerunku
Twojej firmy

Twoja firma utożsamia się z ideą Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu, przez co rośnie jej prestiż. Trend CSR jest dobrze odbierany społecznie i w coraz większym stopniu wpływa na decyzje podejmowane przez konsumentów.

linia

pomoc

Pomoc potrzebującym

Ustalona część wpłaconych przez Ciebie środków na reklamę wizerunkową przekazywana jest na cele prospołeczne. Sam wybierasz inicjatywę, na który trafią środki z reklam.

linia

wzrost świadomości marki

Wzrost świadomości
Twojej marki

Twoja marka jest bardziej rozpoznawalna przez potencjalnych klientów i rośnie zainteresowanie określoną kategorią produktu. Zwiększa się także liczba wejść na Twoją stronę internetową oraz ilość polubień na Facebookowym fanpage’u.

linia

szeroka grupa odbiorców

Dotarcie do szerokiej
grupy odbiorców

Nasz portal integruje dwa popularne zachowania internautów - pomoc potrzebującym i tanie kupowanie online, co daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy docelowej i prężnej promocji z wykorzystaniem społecznościowego potencjału Internetu.

linia

bezpieczna forma rozliczen

Bezpieczna
forma rozliczeń

Elastyczność oferty pozwala dopasować rodzaj reklamy do Twoich potrzeb, a zaproponowane formy rozliczeń gwarantują bezpieczeństwo poniesionych nakładów finansowych.

linia

Pokaż się z dobrej strony już teraz!

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić najlepszą ofertę dla Ciebie.