Oferta specjalna: Masaż do wyboru

Kup ofertę

25 zł

Zamiast 60

Oszczędzasz: 35

Obserwuj ofertę

Oferta jest aktywna!

Sprzedane vouchery: 0

Do wydania pozostało: 200

Czas do końca oferty:

Warianty oferty

Wybierz jeden z nich i kup ofertę.

Wykorzystaj swoje Klikery i zdobądź nawet 23 SuperKlikerów!

0 Klikerów 19 Klikerów 0 SuperKlikerów max 23 SuperKlikerów -

Ważne informacje:

 • masaże 30 i 60 minutowe
 • szeroki wybór masaży
 • masaż kręgosłupa lub twarzy, szyi, dekoltu
 • masaż relaksacyjny, klasyczny, ciepłymi muszlami, lomi-lomi
 • masaż antycellulitowy bańką chińską
 • poprawa zdrowia
 • pozytywny wpływ na stan psychiczny, duchowy
 • wspaniale odpręża
 • część środków z oferty przekazana na Fundację Gajusz

Warunki oferty:

ważność: voucher ważny 3 miesiące
rezerwacja: wymagana jest rezerwacja z 5-dniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu 502-519-608
ograniczenia: 1 osoba może kupić 1 voucher
miejsce realizacji vouchera: ul. Długa 47 C (Pasaż Handlowy), Kraków
godziny otwarcia salonu:
poniedziałek- piątek: 10.00-19.00, sobota: 10.00- 15.00
dodatkowe informacje: w przypadku zarezerwowania i nieodwołania vouchera co najmniej 24 godziny wcześniej, voucher przepada
przed kupnem oferty prosimy zapoznać się z ewentualnym przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu

Opis szczegółowy:

Masaż: kręgosłupa lub twarz, szyja, dekolt – 30 minut

Masaż kręgosłupa polecany przy przeciążeniach, napięciach, działa odprężająco na mięśnie grzbietu.
Masaż twarzy, szyi i dekoltu przeprowadzany jest technikami głaskania, rozcierania, oklepywania, wibracji i tzw. wachlarzyka. Masaż rozluźnia napięcie mięśni, wycisza i uspokaja, redukuje napięcie, poprawia krążenie krwi i limfy działając ujędrniająco. Sprzyja wygładzaniu zmarszczek. Polecany szczególnie dla osób przemęczonych i zestresowanych.
Do masażu proponujemy możliwość dokupienia maski algowej o szerokich spektrum działania. Maska ta wspaniale oczyszcza, nawilża, obkurcza naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia, zwęża pory, ujędrnia, poprawia koloryt skóry.
Masaż: relaksacyjny, klasyczny, ciepłymi muszlami, lomi-lomi – 60 minut

Masaż relaksacyjny jest masażem antystresowym i uspokajającym. Polecany również przy długim wysiłku psychofizycznym. Łączy elementy masażu klasycznego i energetycznego. Odpowiada za pobudzenie mięśni, skóry, układu krążenia, jednocześnie pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy. Likwiduje napięcia mięśni, reguluje rytm pracy serca, krążenie i ciśnienie krwi. Redukuje napięcie, przemęczenie, wyczerpanie. Pomaga zregenerować siły. Jest niezwykle pomocny przy bólach, nerwobólach, depresji, stanach nerwicowych, apatii.
Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na stan psychofizyczny. Zapobiega i pomaga w leczeniu wielu chorób. Działa przeciwbólowo, odżywa tkanki, odpowiada za regeneracje, uelastycznienie i mięśni, przyspiesza przemianę materii, poprawia przepływ krwi i limfy, zmniejsza tkankę tłuszczową.

Ciepłymi muszlami to masaż, którego głównymi efektami jest rozluźnienie napięcia mięśni, eliminacja zmęczenia psychicznego, stresu, wygładzenie i poprawa kolorytu skóry

Masaż lomi-lomi jest płynny i rytmiczny, wykonuje się go głównie przedramionami oraz dłońmi, niektórzy porównują ten ruch do łagodnych fal, które przepływają przez ciało. W tym samym czasie mogą być masowane różne części ciała, co pomaga masowanemu całkowicie się odprężyć, ponieważ skupienie się na dwóch różnych obszarach jest dla mózgu bardzo trudne.
Ruchy podczas masażu są czasami powolne i bardzo odprężające, a innym razem bywają szybkie, co wzmacnia i ożywia ciało. Działanie masażu trwa jeszcze długo po jego zakończeniu.

Masaż antycellulitowy bańką chińską – 30 minut
Zabieg polega na wytwarzaniu w bańce podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry i tkanki podskórnej do wnętrza bańki. Masaż bańką chińską działa podobnie, jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Poza tym ma działanie odprężające i relaksujące, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne i sprzyja odchudzaniu.
Zabieg ten można wzbogacić o ultradźwięki połączone z serum wyszczuplającym i maską na ciało co da jeszcze lepsze efekty.

Pragniemy również poinformować, że cześć środków zostanie przekazana na Fundację Gajusz.

Dane teleadresowe

Margo Studio

 • Długa 47c
 • Kraków
 • tel. 502519608

25 zł
Zamiast 60